84.jpg
52.jpg
84.jpg

Foto design


SCROLL DOWN

Foto design


 
 

Foto Design

Dzień Waszego ślubu jest wyjątkowy. Fotografia ślubna w Inowrocławiu oraz na terenie całej Polski w moim wykonaniu opiera się przede wszystkim na jakościowym podejściu i dokumentacji najważniejszych momentów przepełnionych naturalnymi emocjami. Mamy przecież wspólny cel! Wy chcecie mieć piękne zdjęcia, a ja chcę Wam takie zrobić!

Oferuję Wam naturalne zdjęcia ślubne, które po latach zachowają swoją świeżość i klasę i do których często będziecie wracać. Sesja ślubna musi być przepełniona Waszymi emocjami: uśmiechami, miłością, poczuciem wolności i wybuchami szczęścia. Wspomnienia będą ożywały z każdą kolejną przeglądaną fotografią.

Pozytywna energia i zebrane doświadczenie przekładają się na sukces każdego fotoreportażu. Nie ma półśrodków i powielania: realizowane przeze mnie projekty to indywidualnie opowiedziane historie.

Jeżeli chcecie, aby również Wasze zdjęcia ślubne miały niepowtarzalny klimat, trafiliście w dobre miejsce. Jestem fotografem z Inowrocławia, ale realizuję zdjęcia ślubne w Bydgoszczy, Toruniu i na terenie całej Polski, a nawet Europy. W każde wykonywane zdjęcie wkładam maksimum zaangażowania.

 
 
52.jpg

O mnie


O mnie


 

Witaj! Nazywam się Monika. Jeśli interesuje Cię niebanalna fotografia ślubna w Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, gdzieś w Polsce lub w Europie i szukasz profesjonalisty, który udokumentuje najważniejszy dzień Twojego życia i wykona reportaż ślubny pełen emocji, szczęścia oraz wzruszenia, to świetnie trafiłeś! Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Ci w tak ważnym dla Ciebie dniu. Sesja plenerowa stanowi dla mnie najfajniejszą część mojej pracy i jest ukoronowaniem całego reportażu ślubnego. Dla mnie para młoda to nie tylko klienci. To przede wszystkim ludzie, którzy zaufali mojemu doświadczeniu oraz moim umiejętnościom. Chciałabym aby fotograf ślubny kojarzył im się z piękną pamiątką na całe życie. Warto zatem zadbać o to, aby reportaż ślubny został wykonany profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół.

Mieszkam w Inowrocławiu, ale pracuję na terenie całej Polski jak również za granicą. Tak więc czy jesteś z Poznania, Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia oraz innych miast z chęcią przyjadę, ponieważ odległość nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu

 

Zapraszam do skorzystania z zakładki KONTAKT. Z chęcią udzielę odpowiedzi na nurtujące pytania.