Bielizna ślubna szyta na miarę marki Bouduar jest zapewnieniem twojego komfortu w dniu ślubu. 

Od momentu wyboru modelu sukni, po jej ostateczną przymiarkę mija zazwyczaj klika miesięcy. W tym czasie w naszej pracowni możemy uszyć dla Ciebie bieliznę, idealnie dopasowaną do wybranej przez Ciebie sukni ślubnej. Nasz proces zazwyczaj rozpoczynamy od pobrania wymiarów i konsultacji z gorseciarzem/projektantem w celu doboru kroju bielizny oraz materiału. Jest to bardzo ważny element naszego procesu, ponieważ dobrze dobrany krój będzie idealnie ukrywał, podtrzymywał i uwydatniał Twoją kobiecość.

Pamiętaj, dzięki naszej bieliźnie, żadne wycięcie, dekolt nie wprawi Ciebie w zakłopotanie podczas tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do naszej pracowni bieliźniarsko-gorseciarskiej na MIAROWE SZYCIE BIELIZNY ŚLUBNEJ.

WWW.SHOP.BOUDUAR.COM


badge_green_pl.png

Nasza firma Foto Design Monika Steltmann została wyróżniona przez najlepszy Polski magazyn ślubny w Polsce. 

Strona Zankyou została stworzona, aby pomóc parom w zorganizowaniu swojego ślubu i wesela w taki sposób, w jaki naprawdę chcą przeżyć ten dzień. Zankyou powstało w 2007 roku i obecnie jest marką międzynarodową obecną w 23 krajach oraz przodującym portalem internetowym w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Jeśli organizujesz swój ślub z Zankyou możesz także korzystać codziennie z dawki ślubnych inspiracji, szukać idealnych firm, którzy pomogą zorganizować Twoje wesele.

www.zankyou.pl/

 


28313603_1574212919323290_627583973_n.png

Hey, Hey, jesteśmy młodym, energicznym i dynamicznym zespołem artystów, którzy zostali obdarowani talentem i kochają muzykę, oraz występy.

Wyróżnia nas wysoki poziom wykonawczy, brzmieniowy, wizualny i artystyczny. Gwarantujemy świetną rozrywkę, dużą dawkę endorfin i niezapomnianą zabawę przy największych hitach muzyki polskiej i światowej.

Uzupełniając swój talent, umiejętności oraz doświadczenie sceniczne stworzyliśmy coverowy zespół muzyczny XXI wieku, podchodząc do sprawy ambitnie.

Kochamy to, co robimy. Uwielbiamy dawać ludziom radość naszą muzyką, a to jest dla nas najważniejsze. Sami w sobie jesteśmy pełni energii, werwy i dobrego humoru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.heycityband.pl