Bielizna ślubna szyta na miarę marki Bouduar jest zapewnieniem twojego komfortu w dniu ślubu. 

Od momentu wyboru modelu sukni, po jej ostateczną przymiarkę mija zazwyczaj klika miesięcy. W tym czasie w naszej pracowni możemy uszyć dla Ciebie bieliznę, idealnie dopasowaną do wybranej przez Ciebie sukni ślubnej. Nasz proces zazwyczaj rozpoczynamy od pobrania wymiarów i konsultacji z gorseciarzem/projektantem w celu doboru kroju bielizny oraz materiału. Jest to bardzo ważny element naszego procesu, ponieważ dobrze dobrany krój będzie idealnie ukrywał, podtrzymywał i uwydatniał Twoją kobiecość.

Pamiętaj, dzięki naszej bieliźnie, żadne wycięcie, dekolt nie wprawi Ciebie w zakłopotanie podczas tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do naszej pracowni bieliźniarsko-gorseciarskiej na MIAROWE SZYCIE BIELIZNY ŚLUBNEJ.

WWW.SHOP.BOUDUAR.COM


badge_green_pl.png

Nasza firma Foto Design Monika Steltmann została wyróżniona przez najlepszy Polski magazyn ślubny w Polsce. 

Strona Zankyou została stworzona, aby pomóc parom w zorganizowaniu swojego ślubu i wesela w taki sposób, w jaki naprawdę chcą przeżyć ten dzień. Zankyou powstało w 2007 roku i obecnie jest marką międzynarodową obecną w 23 krajach oraz przodującym portalem internetowym w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Jeśli organizujesz swój ślub z Zankyou możesz także korzystać codziennie z dawki ślubnych inspiracji, szukać idealnych firm, którzy pomogą zorganizować Twoje wesele.

https://www.zankyou.pl/

 


Galeria Kwiatów - Florystyka i Dekoracje Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i do każdego projektu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Nigdy nie robimy dwóch takich samych realizacji, bo nie ma identycznych marzeń dotyczątych tego najważniejszego dnia w życiu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, oddając Wam nasze zaangażowanie, doświadczenie i całe serce. Powierzcie ten dzień profesjonalistom, a nie przypadkowi.

WWW.KWIATY-INOWROCLAW.PL